Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Тендери Новини Відео

Санаторій «Радуга»


Санаторій «Радуга» розташований у м. Волочиськ у 65 км на північний-захід від обласного центру м. Хмельницького.
Одночасно санаторій може прийняти 100 відпочиваючих. У житловому корпусі до послуг відпочиваючих одно- та двомісні, одно- та двокімнатні номери. Кожний номер об- лаштований усім необхідним для повноцінного відпочинку (телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна, цілодобове забезпечення гарячою та холодною водою), працює бібліотека, більярд, проводяться вечори відпочинку.
У рекреаційній зоні санаторію знаходиться реконструйований старовинний дендропарк, озеро, ріка Збруч. На території дендропарку обладнані спортивні площадки, теренкурні доріжки. У літній період на озері працює човнова станція, можна займатися рибною ловлею, у зимовий період проводяться санні та лижні прогулянки, заняття у спортзалі.
Відпочиваючим санаторію пропонуються екскурсійні маршрути: Почаївська Лавра, озеро Св. Анни, Зарваницький монастирський комплекс, Кам’янець-Подільський національний історико-архітектурний заповідник, Кривчинські карстові печери, міста Львів, Хмельницький, Тернопіль.
На території санаторія знаходяться свердловини №35 мінеральної води «Кришталева криниця», яка використовується у лікувальних цілях, (ліцензія використання надр №1614 від 16.10.1998р.). Діє два бювети з подачею води різної температури.
Досвідчений та доброзичливий колектив зробить все для забезпечення повноцінного відпочинку. Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України серія АБ № 123128.
Акредитаційний сертифікат Міністерства охорони здоров’я України, вища категорія, серія МЗ № 005964.
Свідоцтво про членство у Всеукраїнській асоціації фізіотерапевтів та курортологів № 960.

НАША АДРЕСА:

Україна, 31200,
м. Волочиськ, Хмельницька обл.,
вул. Запорізька, 11
тел.:8(03845)4-01-01, 3-63-97

Офіційний сайт санаторія "Радуга"

 

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги