Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Тендери Новини Відео

Спорт


СК "Мотор Січ" - спортивний цех підприємства - отримує фінансову та моральну підтримку керівництва, профспілкового комітету та всього колективу підприємства.

До СК входить:
    - стадіон на 10000 місць: 2 футбольних поля, комплексна площадка для міні-футболу, гандболу, площадка для настільного тенісу - 10 столів, 4 тенісних корти, "смуга здоров’я" 1500 м з тренажерами;
    - легкоатлетичний манеж: 3 бігові доріжки по 250 м, ігровий гандбольний зал на 1000 місць, ігровий зал (гандбол та 3 волейбольні площадки) на 300 місць, зали боксу, художньої та спортивної гімнастики, гирьового спорту, 2 зали атлетичної гімнастики;
    - спортзал СДЮШОР: 460 м2, для занять стрибунів у воду;
    - басейн "Славутич": 50-ти метровий, площа 1050 м2, два зали атлетичної підготовки, зал ОФП, зал шейпинга, 2 сауни, гідродуш;
    - басейн "ОСВОД": 25-ти метровий, площа 250 м2;
    - водноспортивна база на 80 суден: 2 тенісних корти, баскетбольна та 2 волейбольні площадки;
    - два спортивно-оздоровчих табори на 110 місць.

Спортивний цех АТ "МОТОР СІЧ" працює без збоїв, в унісон з усім багатотисячним колективом моторобудівників. До успіху наших двигунів та наземної техніки додаються спортивні перемоги та досягнення його вихованців.

Щоденно спортивний комплекс відвідують близько 1500 чоловік.
СК "Мотор Січ"  проводить велику фізкультурно-оздоровчу роботу серед підрозділів МОТОР СІЧ.
На протязі всього року проводилась спартакіада з 15-ти залікових видів спорту, у якій взяло участь 50 фізкультурних колективів підрозділів заводу.
На протязі року на базі спорткомплексу проведено 500 спортивно-масових заходів.
По вихідним дням фізкультурними колективами підрозділів заводу проводяться дні здоров’я з ігрових видів спорту та плавання у басейні.
Щорічно з травня по жовтень проводяться цехові спартакіади з легкоатлетичних видів спорту та здачі нормативів з плавання.
У СК "Мотор Січ" працюють центральні секції з боксу, греблі академічної, футболу, шашок, гирьового спорту, підводного спорту.
На базі плавального басейну «Славутич» працює одна з кращих в Україні СДЮШОР з плавання та стрибків у воду.
Трудовий колектив є засновником чоловічої гандбольної команди «Мотор-ЗНТУ-ЗАС», яка гідно представляє наш колектив у «суперлізі» чемпіонату України та розіграші Єврокубків. Більш детальну інформацію про спортивне життя чоловічої гандбольної команди «Мотор-ЗНТУ-ЗАС» можна дізнатися на сайті команди:http://handball.motorsich.com
Унікальна спортивна база СК "Мотор Січ" та кваліфіковані тренерські кадри дозволили заводським спортсменам домогтися високих спортивних результатів як всередині країни, так і далеко за її межами.

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги