Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Тендери Новини Відео

КультураОфіційний сайт ПК ім. Т.Г. Шевченко

Палац культури ім.Т.Г.Шевченка, створений в 1949 році, вже більше вісімдесяти п'яти років є представником корпоративної культури і духовності АТ «МОТОР СІЧ», творчим цехом авіадвигунобудівного підприємства. Його робота проводиться відповідно до перспективного плану роботи на рік, висвітлюючи знакові події і дати в житті трудового колективу МОТОР СІЧ. У стінах ПК працюють 18 творчих колективів: 10 з них мають звання "Народний" та "Зразковий". В їх репертуарі найкращі твори народного та світового хореографічного, пісенного і музичного мистецтва.

Колектив Палацу культури ім. Т.Г. Шевченко працює над популяризацією культурно-видовищних заходів, переносячи їх на стадіони, площі міста, організовує гастрольні виступи, бере участь в благодійних програмах міста і області, проводить дитячі новорічні ранки, творчі олімпіади, тематичні виставки. Палац культури імені Т.Г. Шевченко отримує фінансову та моральну підтримку адміністрації та профспілкового комітету, користується любов'ю всього колективу підприємства. Проведені свята полюбилися не тільки заводчанам, а й стали значущими подіями в житті Шевченківського району і всього міста Запоріжжя.

Матеріальна база ПК відповідає сучасним вимогам. Є зал для глядачів площею - 353 кв.м і сценою - 17 кв.м, а також три репетиційних залу площею - 333 кв. м, 310 кв. м, 169 кв.м. і лекційний зал - 118 кв.м. Колективи забезпечені театралізованими костюмами, аудіо та відеотехнікою, відтворювальною та підсилювальною апаратурою, освітлювальною технікою. Висока культура праці є невід'ємною частиною виробничого процесу підрозділа і забезпечується на всіх заходах режисерською групою і технічними службами Палацу культури. Протягом року в ПК ім.Т.Г.Шевченка проводиться близько 200 заходів, які відвідують більше 80 000 глядачів. Цим колектив ПК вносить свій гідний внесок у зміцнення іміджу і корпоративної культури АТ «МОТОР СІЧ».

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги