Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Тендери Новини Відео

Звернення трудового колективу

Президенту України Порошенку П.О.

Прем'єр-міністру України Гройсману В.Б.

 

                                                          ЗВЕРНЕННЯ

 Трудовий колектив Запорізького ПАТ «МОТОР СІЧ» стурбований ситуацією, що нагнічується у зв’язку із звинуваченнями підприємства правоохоронними органами України.

Вільне тлумачення ситуації, що сталася, яке розповсюджується засобами масової інформації у стадії незавершених перевірок, неоднозначно сприймається у суспільстві та негативно впливає на репутацію підприємства, довіру до нього ділових партнерів та інвесторів як в Україні, так і поза її межами.

Сьогодні ПАТ «МОТОР СІЧ» – це сучасна, конкурентоспроможна компанія, яка динамічно розвивається та є одним із лідерів світового авіамоторобудування.

Десятки тисяч двигунів виробництва «МОТОР СІЧ» встановлені на літальні апарати всесвітньо відомих фірм та експлуатуються в цивільній та військовій авіації більше ніж в 100 країнах світу.

Збереження присутності українського підприємства на ринках цих країн – задача загальнодержавного значення.

У складних економічних умовах ПАТ «МОТОР СІЧ» зберегло свій могутній інтелектуально-виробничий потенціал, основні напрямки діяльності зі створення, виробництва і післяпродажного обслуговування двигунів для літаків і вертольотів, промислових газотурбінних приводів, а також електростанцій і газоперекачувальних агрегатів з цими приводами.

Трудовий колектив підприємства, а це понад 25 тисяч осіб, наполегливо вирішує актуальні завдання з імпортозаміщення, пошуку нових ринків збуту, освоєння нових видів продукції.

В рамках реалізації національної програми вертольотобудування  розвивається напрямок зі створення, ремонту і модернізації вертольотів.

ПАТ  «МОТОР СІЧ» є містоутворюючим підприємством, яке забезпечує без затримки прозору виплату заробітної плати, стабільне надходження податків до бюджету і позабюджетних фондів, що значною мірою сприяє збереженню стабільності в регіоні.

Тільки у 2016 році перераховано податків близько 3 млрд. грн.

У непростих економічних умовах підприємство належно виконує соціальні зобов'язання. Збережені та є найкращими у місті дитячі заклади, бази відпочинку, санаторій-профілакторій, дитячі оздоровчі табори, медична клініка, спортивний комплекс, Палац культури та інші соціальні об'єкти, які надають послуги тисячам працівників заводу та мешканців міста.

Постійно надається допомога ветеранам війни та праці, інвалідам, пенсіонерам, які не працюють, малозабезпеченим та багатодітним родинам.

Облаштування територій району, доріг, паркових зон, участь у вирішенні транспортних проблем, допомога навчальним й медичним закладам – усе це є повсякденними турботами ПАТ  «МОТОР СІЧ».

Упродовж своєї, більш ніж вікової історії (у цьому році виповнюється 110 років від дня заснування підприємства), колектив завжди успішно працював на перспективу.

Сьогоднішній день не є винятком.

Вирішуються масштабні питання з розробки та впровадження високотехнологічних і наукоємних проектів, подальшого розвитку вертолітного напрямку, модернізації та технічного переоснащення діючого виробництва.

 Шановний Петре Олексійовичу!

Шановний Володимире Борисовичу!

Трудовий колектив ПАТ «МОТОР СІЧ» підтримує оприлюднену офіціальну заяву Ради директорів і профспілкового комітету акціонерного товариства з приводу звинувачень на адресу підприємства.

Від імені багатотисячного колективу запорізьких моторобудівників просимо вас, як керівників держави та уряду, гарантів дотримання законності в країні, розібратися у ситуації, що склалася, підтримати колектив в його прагненні зберегти стабільність, технічний і виробничий потенціал підприємства для подальшої плідної роботи зі зміцнення економічної та оборонної потужності нашої країни. 

 За дорученням трудового колективу ПАТ «МОТОР СІЧ» :

 Голова профспілкового комітету                                                Труш М.І.

 Голова ради ветеранів                                                                Маслов О.О.

 Голова молодіжної організації                                                    Калганов М.Ю.

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги