Русский   |   English   |   Пошук
Про підприємство Продукція Послуги Інвесторам та акціонерам Тендери Новини Відео

Про сертифікацію авіаційного навчального центру «МОТОР СІЧ»

АТ"МОТОР СІЧ" завершена робота по створенню повного комплексу з підготовки та перепідготовки льотного персоналу. Створено навчальний заклад - Авіаційний навчальний центр (FTO) "МОТОР СІЧ" (сертифікат Державіаслужби України UA/FTO-025/2017). Цим сертифікатом засвідчується, що АУЦ "МОТОР СІЧ" відповідає вимогам Правил сертифікації авіаційних навчальних закладів цивільної авіації з підготовки льотного складу в Україні та уповноважена здійснювати підготовку для отримання свідоцтва члена екіпажу (FTO) (Програма для підготовки пілотів на отримання свідоцтва приватного пілота на вертольоті Мі-2) та внесення кваліфікаційних відміток у свідоцтво члена екіпажу (TRTO) (Програма перенавчання льотного складу на вертоліт Мі-2 та його модифікації).

Підготовка буде проводитись згідно вищевказаних програм:

 1. Теоретична підготовка буде проводитись в спеціалізованих навчальних класах , обладнаних сучасними засобами навчання з використанням інтерактивних стендів систем вертольоту, комп’ютерних систем навчання та тестування висококваліфікованими викладачами-інструкторами. Термін проходження теоретичної підготовки складає:
  • 1,5 - 2 місяці (35 навчальних днів - 289 годин). При індивідуальній підготовці термін проведення занять може бути подовжено до 6-ти місяців ( проведення занять 1 раз на тиждень по 6 годин) для програми підготовки приватних пілотів;
  • 5 днів (33 години) для програми перепідготовки пілотів на вертоліт Мі-2 та його модифікації.
 2. Тренажерна підготовка буде проводитись на комплексному тренажері типу FTD кваліфікаційного рівня 2 (FTD 2) вертольоту Мі-2 (сертифікат №UA/FSTD-44/2017H). Даний тренажер складається з кабіни вертольоту з багатофункціональними органами управління та імітаторів приладного обладнання. Високопродуктивний обчислювальний комплекс дозволяє досягти високої точності відтворення моделі поведінки реального вертольоту в повітряному просторі. Сучасна система візуалізації дозволяє регулювати параметри вертольоту і навколишнього середовища (день, ніч, дощ, туман, гроза, зледеніння). Термін проходження тренажерної підготовки складає 3,5 години для кожної з вищевказаних програм.
 3. Льотна підготовка буде проводитись в авіакомпанії "МОТОР СІЧ" (аеродром «Мокра» м. Запоріжжя), де слухачі будуть проходити підготовку на повітряних судах Мі-2 з двигунами ГТД-350/АІ-450 та подвійним керуванням під керівництвом пілотів - інструкторів та екзаменаторів льотної підготовки, які забезпечать набуття слухачами необхідного експлуатаційного досвіду на рівні вимог, які пред'являються для отримання свідоцтва PPL. Термін проходження льотної підготовки складає:
  • наземна підготовка 11 днів (66 годин), наліт на повітряному судні 15 днів (45 годин) для програми підготовки приватних пілотів;
  • наземна 6 днів (35 годин), наліт на повітряному судні 3 дні (10 годин) для програми перепідготовки пілотів на вертоліт Мі-2 та його модифікації.

Вимоги до кандидатів на отримання свідоцтва PPL:

 • вік не менше 17 років;
 • медичний сертифікат другого класу згідно з наказом Мінтрансу України від 20.11.2000 р. № 641 (видається медичними установами сертифікації льотного складу цивільної авіації м. Дніпро, м. Кременчук, м. Київ, м.Кропивницький );
 • мати повну середню освіту;
 • мати достатні знання з української та російської мови.

Вимоги, що пред'являються до пілотів для перенавчання на вертоліт Мі-2 та його модифікацій:

 1. свідоцтво члена льотного екіпажу видане згідно вимог , що викладені в Правилах внесення кваліфікаційних відміток авіаційному персоналу в Україні, що затверджені наказом Мінтрансу України від 07.12.1998 р. № 486, та Правилах сертифікації авіаційних навчальних закладів цивільної авіації з підготовки льотного складу в Україні, затверджених Наказом № 601 Державіаслужби від 17.08.2005 р.
 2. діючий медичний сертифікат першого або другого класу.

Вартість навчання договірна.

Контактні телефони:

+38(061) 720-55-74; +38(061) 720-55-75 Авіаційний навчальний центр;
+38(061)720-42-33; +38(061)720-50-35 Міжнародний технічний центр
+38(061) 720-54-66 Центр авіаційних тренажерів
+38(061) 720-44-43 Авіакомпанія

 

Авіаційні двигуни Промислові установки Товари народного споживання Послуги